Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNF1JTD22R0
Permintaan Quote
Melayu
2849476Image RNF1JTD22R0.Stackpole Electronics, Inc.
RNF1JTD22R0
Dalam stok
2500+
  • Nombor Bahagian
    RNF1JTD22R0
  • Penerangan
    RES 22 OHM 1W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Mod panel
    22 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    13 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    22 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film