Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNMF12FBD294K
Permintaan Quote
Melayu
3150852Image RNMF12FBD294K.Stackpole Electronics Inc.
RNMF12FBD294K
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RNMF12FBD294K
  • Penerangan
    RES 294K OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Kerja
    0.5W, 1/2W
  • Voltan - Breakdown
    Axial
  • Ketebalan (Max)
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Siri
    RNMF
  • Rosh Status
    Bulk
  • polarisasi
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Nombor Bahagian pengilang
    RNMF12FBD294K
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, Safety
  • FIFO
    2
  • berkembang Penerangan
    294k Ohm ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±1%
  • Penerangan
    RES 294K OHM 1/2W 1% AXIAL