Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNMF12FTC30K9
Permintaan Quote
Melayu
1265099Image RNMF12FTC30K9.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTC30K9
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RNMF12FTC30K9
  • Penerangan
    RES 30.9K OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Siri
    RNMF
  • Mod panel
    30.9 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    RNM 1/2 T2 30.9K 1% R
    RNM 1/2 T2 30.9K 1% R-ND