Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNMF12FTC4R70
Permintaan Quote
Melayu
2221464Image RNMF12FTC4R70.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF12FTC4R70
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    RNMF12FTC4R70
  • Penerangan
    RES 4.7 OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Siri
    RNMF
  • Mod panel
    4.7 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    RNM 1/2 T2 4.7 1% R
    RNM 1/2 T2 4.7 1% R-ND