Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNMF12FTD7R50
Permintaan Quote
Melayu
RNMF12FTD7R50
  • Nombor Bahagian
    RNMF12FTD7R50
  • Penerangan
    RES 7.5 OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.093" Dia x 0.250" L (2.35mm x 6.35mm)
  • Mod panel
    7.5 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    7.5 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film