Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNMF14FTC62K0
Permintaan Quote
Melayu
1308224Image RNMF14FTC62K0.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTC62K0
  • Nombor Bahagian
    RNMF14FTC62K0
  • Penerangan
    RES 62K OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
  • Mod panel
    62 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Nama lain
    S62KCATR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    62 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Film