Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNMF14FTD11K3
Permintaan Quote
Melayu
6866815Image RNMF14FTD11K3.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTD11K3
  • Nombor Bahagian
    RNMF14FTD11K3
  • Penerangan
    RES 11.3K OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
  • Mod panel
    11.3 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Nama lain
    RNM 1/4 T1 11.3K 1% R
    RNM 1/4 T1 11.3K 1% R-ND