Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNMF14FTD16R9
Permintaan Quote
Melayu
3456087Image RNMF14FTD16R9.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTD16R9
  • Nombor Bahagian
    RNMF14FTD16R9
  • Penerangan
    RES 16.9 OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
  • Mod panel
    16.9 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
    Axial
  • Nama lain
    RNM 1/4 T1 16.9 1% R
    RNM 1/4 T1 16.9 1% R-ND