Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNMF14FTD1K47
Permintaan Quote
Melayu
300375Image RNMF14FTD1K47.Stackpole Electronics, Inc.
RNMF14FTD1K47
  • Nombor Bahagian
    RNMF14FTD1K47
  • Penerangan
    RES 1.47K OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.070" Dia x 0.130" L (1.78mm x 3.30mm)
  • Mod panel
    1.47 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
    Axial
  • Nama lain
    RNM 1/4 T1 1.47K 1% R
    RNM 1/4 T1 1.47K 1% R-ND