Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RNV14FAL4M75
Permintaan Quote
Melayu
3392548Image RNV14FAL4M75.Stackpole Electronics, Inc.
RNV14FAL4M75
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RNV14FAL4M75
  • Penerangan
    RES 4.75M OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.094" Dia x 0.236" L (2.40mm x 6.00mm)
  • Siri
    RNV
  • Mod panel
    4.75 MOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    4.75 MOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, High Voltage, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Metal Film