Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RPC0603JT27R0
Permintaan Quote
Melayu
4756816Image RPC0603JT27R0.Stackpole Electronics, Inc.
RPC0603JT27R0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RPC0603JT27R0
  • Penerangan
    RES 27 OHM 5% 1/10W 0603
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0603
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Siri
    RPC
  • Mod panel
    27 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    0603 (1608 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    27 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film