Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RPC0603JT7K50
Permintaan Quote
Melayu
252940Image RPC0603JT7K50.Stackpole Electronics, Inc.
RPC0603JT7K50
  • Nombor Bahagian
    RPC0603JT7K50
  • Penerangan
    RES 7.5K OHM 5% 1/10W 0603
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Mod panel
    7.5 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.1W, 1/10W
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • Penerangan terperinci
    7.5 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film