Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RPC0805JT3K90
Permintaan Quote
Melayu
2622050Image RPC0805JT3K90.Stackpole Electronics, Inc.
RPC0805JT3K90
  • Nombor Bahagian
    RPC0805JT3K90
  • Penerangan
    RES 3.9K OHM 5% 1/4W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0805
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Mod panel
    3.9 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • Penerangan terperinci
    3.9 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film