Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RPC1206JT27K0
Permintaan Quote
Melayu
4237216Image RPC1206JT27K0.Stackpole Electronics, Inc.
RPC1206JT27K0
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    RPC1206JT27K0
  • Penerangan
    RES 27K OHM 5% 1/3W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm)
  • Mod panel
    27 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.333W, 1/3W
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    27 kOhms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film