Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > RPC2010KT10R0
Permintaan Quote
Melayu
3927977Image RPC2010KT10R0.Stackpole Electronics, Inc.
RPC2010KT10R0
Dalam stok
4000+
  • Nombor Bahagian
    RPC2010KT10R0
  • Penerangan
    RES 10 OHM 10% 3/4W 2010
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±10%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2010
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
  • Mod panel
    10 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.75W, 3/4W
  • Pakej / Kes
    2010 (5025 Metric)
  • Nama lain
    RPC 2010 10 10% R
    RPC 2010 10 10% R-ND