Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSF12JT18R0
Permintaan Quote
Melayu
182832Image RSF12JT18R0.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12JT18R0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RSF12JT18R0
  • Penerangan
    RES 18 OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Siri
    RSF
  • Mod panel
    18 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    RS 1/2 18 5% R
    RS 1/2 18 5% R-ND
    RS1/2185%R
    RS1/2185%R-ND
    RS1/218JR
    RS1/218JR-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 200°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    18 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film