Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSF12JT30K0
Permintaan Quote
Melayu
1128128Image RSF12JT30K0.Stackpole Electronics, Inc.
RSF12JT30K0
  • Nombor Bahagian
    RSF12JT30K0
  • Penerangan
    RES 30K OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Mod panel
    30 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • Nama lain
    RS 1/2 30K 5% R
    RS 1/2 30K 5% R-ND
    RS1/230K5%R
    RS1/230K5%R-ND
    RS1/230KJR
    RS1/230KJR-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 200°C
  • Penerangan terperinci
    30 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film