Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSF1FB1K82
Permintaan Quote
Melayu
6592619Image RSF1FB1K82.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FB1K82
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RSF1FB1K82
  • Penerangan
    RES 1.82K OHM 1W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Siri
    RSF
  • Mod panel
    1.82 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    RSF 1 1.82K 1% A
    RSF 1 1.82K 1% A-ND