Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSF1FT34K8
Permintaan Quote
Melayu
4793916Image RSF1FT34K8.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1FT34K8
Dalam stok
2500+
  • Nombor Bahagian
    RSF1FT34K8
  • Penerangan
    RES 34.8K OHM 1W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Mod panel
    34.8 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    RSF 1 34.8K 1% R
    RSF 1 34.8K 1% R-ND