Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSF1JT39R0
Permintaan Quote
Melayu
496150Image RSF1JT39R0.Stackpole Electronics, Inc.
RSF1JT39R0
Dalam stok
2500+
  • Nombor Bahagian
    RSF1JT39R0
  • Penerangan
    RES 39 OHM 1W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Mod panel
    39 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    RSF 1 39 5% R
    RSF 1 39 5% R-ND