Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSF2FB22R1
Permintaan Quote
Melayu
1534620Image RSF2FB22R1.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FB22R1
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    RSF2FB22R1
  • Penerangan
    RES 22.1 OHM 2W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Mod panel
    22.1 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    RS 2 22.1 1% A
    RS 2 22.1 1% A-ND
    RS222.11%A
    RS222.11%A-ND
    RS222.1FA
    RS222.1FA-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 235°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    22.1 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film