Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSF2FT301R
Permintaan Quote
Melayu
486767Image RSF2FT301R.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2FT301R
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    RSF2FT301R
  • Penerangan
    RES 301 OHM 2W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Mod panel
    301 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    RS 2 301 1% R
    RS 2 301 1% R-ND
    RS23011%R
    RS23011%R-ND
    RS2301FR
    RS2301FR-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 235°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    301 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film