Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSF2JA47K0
Permintaan Quote
Melayu
2822359Image RSF2JA47K0.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JA47K0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RSF2JA47K0
  • Penerangan
    RES 47K OHM 2W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Siri
    RSF
  • Mod panel
    47 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    RS 2 47K 5% T
    RS 2 47K 5% T-ND
    RS247K5%T
    RS247K5%T-ND
    RS247KJT
    RS247KJT-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 235°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    47 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film