Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSF2JBR510
Permintaan Quote
Melayu
1929388Image RSF2JBR510.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JBR510
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    RSF2JBR510
  • Penerangan
    RES 0.51 OHM 2W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Mod panel
    510 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    RSF 2 0.51 5% A
    RSF 2 0.51 5% A-ND