Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSF2JT220K
Permintaan Quote
Melayu
1871730Image RSF2JT220K.Stackpole Electronics, Inc.
RSF2JT220K
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    RSF2JT220K
  • Penerangan
    RES 220K OHM 2W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Mod panel
    220 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    RS 2 220K 5% R
    RS 2 220K 5% R-ND
    RS2220K5%R
    RS2220K5%R-ND
    RS2220KJR
    RS2220KJR-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 235°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    220 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film