Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSF3JA1K60
Permintaan Quote
Melayu
1357873Image RSF3JA1K60.Stackpole Electronics, Inc.
RSF3JA1K60
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    RSF3JA1K60
  • Penerangan
    RES 1.6K OHM 3W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
  • Mod panel
    1.6 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    3W
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    RS 3 1.6K 5% T
    RS 3 1.6K 5% T-ND
    RS31.6K5%T
    RS31.6K5%T-ND
    RS31.6KJT
    RS31.6KJT-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 235°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Retardant Coating, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    1.6 kOhms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Metal Oxide Film