Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSMF12JT13K0
Permintaan Quote
Melayu
3672786Image RSMF12JT13K0.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12JT13K0
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    RSMF12JT13K0
  • Penerangan
    RES 13K OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Mod panel
    13 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    RSM 1/2 13K 5% R
    RSM 1/2 13K 5% R-ND