Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSMF12JT1K20
Permintaan Quote
Melayu
4247334Image RSMF12JT1K20.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF12JT1K20
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RSMF12JT1K20
  • Penerangan
    RES 1.2K OHM 1/2W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
  • Siri
    RSMF
  • Mod panel
    1.2 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    RSM 1/2 1.2K 5% R
    RSM 1/2 1.2K 5% R-ND