Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSMF1FT1R37
Permintaan Quote
Melayu
5404234Image RSMF1FT1R37.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1FT1R37
Dalam stok
2500+
  • Nombor Bahagian
    RSMF1FT1R37
  • Penerangan
    RES 1.37 OHM 1W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Mod panel
    1.37 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 200°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Proof, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    1.37 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film