Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSMF1FT59R0
Permintaan Quote
Melayu
1967656Image RSMF1FT59R0.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1FT59R0
Dalam stok
2500+
  • Nombor Bahagian
    RSMF1FT59R0
  • Penerangan
    RES 59 OHM 1W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Mod panel
    59 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    RSM 1 59 1% R
    RSM 1 59 1% R-ND