Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSMF1JBR160
Permintaan Quote
Melayu
5184901Image RSMF1JBR160.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JBR160
Dalam stok
1000+
  • Nombor Bahagian
    RSMF1JBR160
  • Penerangan
    RES 0.16 OHM 1W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Mod panel
    160 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    RSM 1 0.16 5% A
    RSM 1 0.16 5% A-ND