Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSMF1JT6K20
Permintaan Quote
Melayu
3121452Image RSMF1JT6K20.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF1JT6K20
Dalam stok
2500+
  • Nombor Bahagian
    RSMF1JT6K20
  • Penerangan
    RES 6.2K OHM 1W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
  • Mod panel
    6.2 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Nama lain
    RSM 1 6.2K 5% R
    RSM 1 6.2K 5% R-ND