Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSMF2FT10K0
Permintaan Quote
Melayu
5462258Image RSMF2FT10K0.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2FT10K0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RSMF2FT10K0
  • Penerangan
    RES 10K OHM 2W 1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Siri
    RSMF
  • Mod panel
    10 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    RSMF 2 10K 1% R