Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSMF2JT51R0
Permintaan Quote
Melayu
512590Image RSMF2JT51R0.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF2JT51R0
Dalam stok
2500+
  • Nombor Bahagian
    RSMF2JT51R0
  • Penerangan
    RES 51 OHM 2W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
  • Mod panel
    51 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    2W
    Axial
  • Nama lain
    RSMF 2 51 5% R