Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSMF5JB15K0
Permintaan Quote
Melayu
3361417Image RSMF5JB15K0.Stackpole Electronics, Inc.
RSMF5JB15K0
  • Nombor Bahagian
    RSMF5JB15K0
  • Penerangan
    RES 15K OHM 5W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
  • Mod panel
    15 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    5W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    RSMF 5 15K 5% A