Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > RSMF5JK1K20
Permintaan Quote
Melayu
1028939Image RSMF5JK1K20.Stackpole Electronics Inc.
RSMF5JK1K20
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    RSMF5JK1K20
  • Penerangan
    RES 1.2K OHM 5W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - AC
  • Voltan - Kerja
    5W
  • Voltan - Breakdown
    Axial
  • Ketebalan (Max)
    ±200ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.236" Dia x 0.689" L (6.00mm x 17.50mm)
  • Siri
    RSMF
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • polarisasi
    Axial
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 235°C
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Nombor Bahagian pengilang
    RSMF5JK1K20
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Proof, Safety
  • FIFO
    2
  • berkembang Penerangan
    1.2k Ohm ±5% 5W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±5%
  • Penerangan
    RES 1.2K OHM 5W 5% AXIAL