Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > RV241K14T
Permintaan Quote
Melayu
5321289Image RV241K14T.Stackpole Electronics, Inc.
RV241K14T
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    RV241K14T
  • Penerangan
    VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    240V
  • Voltan varistor (Min)
    216V
  • Voltan varistor (Max)
    264V
  • Siri
    RV
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Disc 14mm
  • Nama lain
    RV241K14TTR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimum DC volt
    200V
  • Maksimum AC volt
    150V
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • tenaga
    63J
  • Penerangan terperinci
    240V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
  • Semasa - Surge
    4.5kA
  • Kemuatan @ Frequency
    830pF @ 1kHz