Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > SM2615FT12R1
Permintaan Quote
Melayu
4951710Image SM2615FT12R1.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615FT12R1
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SM2615FT12R1
  • Penerangan
    RES 12.1 OHM 1% 1W 2615
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2615
  • Saiz / Dimensi
    0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
  • Siri
    SM
  • Mod panel
    12.1 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2615 J-Lead
  • Nama lain
    SM 1 12.1 1% R