Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > SM2615JT68R0
Permintaan Quote
Melayu
3947495Image SM2615JT68R0.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615JT68R0
  • Nombor Bahagian
    SM2615JT68R0
  • Penerangan
    RES 68 OHM 5% 1W 2615
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
  • Mod panel
    68 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • Nama lain
    SM 1 68 5% R
    SM1685%R
    SM1685%R-ND
    SM168JR
    SM168JR-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.155" (3.94mm)
  • ciri-ciri
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    68 Ohms ±5% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound