Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > SM2615JTR160
Permintaan Quote
Melayu
5823415Image SM2615JTR160.Stackpole Electronics, Inc.
SM2615JTR160
  • Nombor Bahagian
    SM2615JTR160
  • Penerangan
    RES 0.16 OHM 5% 1W 2615
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.280" L x 0.150" W (7.10mm x 3.80mm)
  • Mod panel
    160 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • Nama lain
    SM 1 0.16 5% R