Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > SM4124FT5R62
Permintaan Quote
Melayu
3525066Image SM4124FT5R62.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124FT5R62
  • Nombor Bahagian
    SM4124FT5R62
  • Penerangan
    RES 5.62 OHM 1% 2W 4124
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
  • Mod panel
    5.62 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • Nama lain
    SM 2 5.62 1% R