Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > SM4124JT20R0
Permintaan Quote
Melayu
2132690Image SM4124JT20R0.Stackpole Electronics, Inc.
SM4124JT20R0
  • Nombor Bahagian
    SM4124JT20R0
  • Penerangan
    RES 20 OHM 5% 2W 4124
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.429" L x 0.240" W (10.90mm x 6.10mm)
  • Mod panel
    20 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • Nama lain
    SM 2 20 5% R
    SM2205%R
    SM2205%R-ND
    SM220JR
    SM220JR-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.195" (4.95mm)
  • ciri-ciri
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    20 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4124 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound