Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > SM4527JT22L0
Permintaan Quote
Melayu
2785648Image SM4527JT22L0.Stackpole Electronics, Inc.
SM4527JT22L0
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1200+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SM4527JT22L0
  • Penerangan
    RES 0.022 OHM 5% 2W 4527
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    4527
  • Saiz / Dimensi
    0.476" L x 0.272" W (12.10mm x 6.90mm)
  • Siri
    SM
  • Mod panel
    22 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    4527 J-Lead
  • Nama lain
    SM 2A 0.022 5% R