Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > SM6227FT10R2
Permintaan Quote
Melayu
897109Image SM6227FT10R2.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227FT10R2
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
750+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SM6227FT10R2
  • Penerangan
    RES 10.2 OHM 1% 3W 6227
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    6227
  • Saiz / Dimensi
    0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
  • Siri
    SM
  • Mod panel
    10.2 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    3W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    6227 J-Lead
  • Nama lain
    SM 3 10.2 1% R