Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > SM6227FTR118
Permintaan Quote
Melayu
3412922Image SM6227FTR118.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227FTR118
  • Nombor Bahagian
    SM6227FTR118
  • Penerangan
    RES 0.118 OHM 1% 3W 6227
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
  • Mod panel
    118 mOhms
  • Kuasa (Watt)
    3W
  • Nama lain
    SM 3 0.118 1% R