Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > SM6227JT15R0
Permintaan Quote
Melayu
271737Image SM6227JT15R0.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227JT15R0
  • Nombor Bahagian
    SM6227JT15R0
  • Penerangan
    RES 15 OHM 5% 3W 6227
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
  • Mod panel
    15 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    3W
  • Nama lain
    SM 3 15 5% R
    SM3155%R
    SM3155%R-ND
    SM315JR
    SM315JR-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 275°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    18 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.265" (6.73mm)
  • ciri-ciri
    Moisture Resistant, Pulse Withstanding
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    15 Ohms ±5% 3W Chip Resistor 6227 J-Lead Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound