Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > SM6227JT560R
Permintaan Quote
Melayu
4873748Image SM6227JT560R.Stackpole Electronics, Inc.
SM6227JT560R
  • Nombor Bahagian
    SM6227JT560R
  • Penerangan
    RES 560 OHM 5% 3W 6227
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.646" L x 0.276" W (16.40mm x 7.00mm)
  • Mod panel
    560 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    3W
  • Nama lain
    SM 3 560 5% R