Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > WRF1JT10R0
Permintaan Quote
Melayu
WRF1JT10R0
  • Nombor Bahagian
    WRF1JT10R0
  • Penerangan
    RES WW 1W 10 OHM 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    -80/ +900ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia x 0.433" L (5.00mm x 11.00mm)
  • Siri
    WRF
  • Mod panel
    10 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    WRF 1 10 5% R