Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > WW12JT1R00
Permintaan Quote
Melayu
5790511Image WW12JT1R00.Stackpole Electronics, Inc.
WW12JT1R00
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    WW12JT1R00
  • Penerangan
    RES 1 OHM 0.4W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.110" Dia x 0.312" L (2.79mm x 7.92mm)
  • Siri
    WW
  • Mod panel
    1 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.4W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    WW H 1 5% R
    WWH15%R
    WWH15%R-ND
    WWH1JR
    WWH1JR-ND
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 350°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Moisture Resistant
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    1 Ohms ±5% 0.4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound