Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > WW1BT250R
Permintaan Quote
Melayu
6303357Image WW1BT250R.Stackpole Electronics, Inc.
WW1BT250R
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2500+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    WW1BT250R
  • Penerangan
    RES 250 OHM 1W 0.1% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.1%
  • suhu Pekali
    ±20ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.110" Dia x 0.375" L (2.79mm x 9.53mm)
  • Siri
    WW
  • Mod panel
    250 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    WW 1 250 0.1% R